ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Квартира в стилі Ар-Деко в Чернівцях 100 кв. м.

Історія створення даного проекту дизайн інтер’єру квартири 100 метрів квадратних в стилі Ар-деко почалася з захоплення замовниця панно на стіні у вигляді пір’я з підсвічуванням в одному з наших проектів, які вона побачила в портфоліо. З побажань було світле простір, дуже багато елементів Ар-деко, кілька варіантів люстр, а також симпатії до мармуру в теплих тонах.

Стандартно проектування дизайну інтер’єру починаємо розробляти з кухні, потім вітальня і хол. Цей проект зрушив все стереотипи і розробку ми почали з двох спалень, одну з яких потрібно було спроектувати для дуже високої людини з ростом 1.8 метрів, а другу – для літніх батьків. Інтер’єр спалень вийшов досить швидко, далі перейшли до санвузлів. Потрібно було підібрати практичні матеріали, при цьому не слизькі.

Найбільш трудомісткими виявилися приміщення хол, кухня і вітальня. Групою наших дизайнерів було запропоновано безліч варіантів виконання холу, але все було не те. І тільки після того, як ми вставили панно з пір’ям і підсвічуванням, робота налагодилася. Кухня і вітальня отримали химерну італійські меблі, а також мармурові підлоги з бежевими прожилками. Акценти розставлялися вже без особливих зусиль. Попрацювати довелося над фасадами кухні. У підсумку – світла, ніжна і практична квартира в традиціях Ар-деко!

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти