Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Основні стадії

1. Перша зустріч

Основним завданням першої зустрічі є познайомитись особисто з господарями майбутнього дизайну інтер’єру квартири або будинку, поспілкуватися на предмет основних побажань, ідей, стилю майбутнього інтер’єру. Ознайомитися зі стадіями роботи над дизайн-проектом, знайти зручний для всіх метод комунікації в процесі складання проекту дизайну інтер’єру.

2. Бриф

А щоб робота йшла швидко і легко, необхідно заповнити бриф або технічне завдання на проектування дизайну інтер’єру приміщення. Чим чесніше і ширше Ви відповісте на питання, тим легше дизайнерові буде зрозуміти, що саме Ваша родина очікуєте від кожного приміщення. Дуже добре, якщо до брифу додати картинки інтер’єрів, які подобаються всім членам сім’ї. Таким чином дизайнер бере точку відліку в проектуванні дизайну інтер’єру Вашої мрії.

3. Замір приміщення

Для максимально точного розуміння площі проектування інтер’єру, дизайнер виїжджає на попереднє вимірювання приміщення. Це дозволяє чітко зрозуміти розміри, на які можна розраховувати при розстановці меблів, проектуванні висоти стель, враховувати кожен сантиметр вашого житла і використовувати їх.

4. Планувальне рішення

За перевіреним планом з розмірами дизайнер починає опрацьовувати варіанти розташування меблів. Їх може бути 2-3, в залежності від можливостей самого приміщення і побажань Замовника. Є варіант від дизайнера, його бачення і індивідуальна пропозиція. Затверджується найчастіше мікс з цих варіантів, який подобається господареві приміщення на 100%.

Планировочное решение

5. Концепція, чорновий ескіз, moodboard

Всі побажання Клієнтів збираються в концепцію і коригуються під необхідний стиль дизайну інтер’єру. З’являються перші візуалізації приміщення і презентуються Замовнику на розгляд для подальших коригувань. Так досягається знаходження саме Вашого унікального дизайну приміщення.

6. 3D-візуалізація

Візуалізація інтер’єру кожного приміщення в 2-3 ракурсах.

7. Робоча документація (робочі креслення)

Коли всі візуалізації успішно затверджені, можна переходити до розробки робочих креслень. Вони особливо цінні в дизайн-проекті інтер’єру для будівельників, які будуть втілювати ідеї дизайну в життя. Монтажний план, план розміщення меблів, план теплої підлоги, план розташування електрики, план розміщення сантехніки, план підлоги і стелі. Також в  дизайн-проекті інтер’єру обов’язково присутні розгортки по приміщеннях із зазначенням всіх прив’язочних розмірів меблів та оздоблювальних матеріалів.

8. Підбір оздоблювальних матеріалів

Підбір оздоблювальних матеріалів починається паралельно зі створенням 3D-візуалізації майбутнього інтер’єру. На картинку інтер’єру наноситься вже обраний матеріал, його колір, текстура. Таким чином дизайнери досягають максимальної відповідності дизайн-проекту і реалізації його в життя.

9. Видача дизайн-проекту

Наші вітання і дизайн-проект інтер’єру квартири, будинку або іншого приміщення видається в форматі А3 в двох примірниках. Це означає, що Ви готові до початку ремонту!

10. Комплектація об'єкта

В залежності від обраного пакету послуг, комплектація або входить в початково обумовлену послугу, або оплачується додатково. Вона полягає в підборі командою “Симетрія 3Д” всіх необхідних матеріалів, меблів, предметів декору, аналітиці цінових пропозицій і пошуку оптимального. Складання графіка і контроль поставок матеріалів на об’єкт. Така послуга значно економить для Замовника не тільки фінанси, але і його особистий час.

11. Супровід проекту та авторський нагляд

Авторський нагляд обумовлюється в пакеті послуг при укладанні договору на розробку дизайну інтер’єру. Якщо договором не передбачено супровід, є можливість організувати виїзди дизайнера для вибору матеріалів або контролю відповідності дизайн-проекту на будівництво, але за додаткову оплату. В такому випадку оплачується кожен виїзд окремо, а також транспортні витрати в дві сторони. Економічно вигідніше відразу подумати над цим питанням і замовляти послугу з авторським наглядом

12. Реалізація проекту силами "Симетрія 3Д"

Ідеальний варіант коли на всіх етапах робіт від ідеї до реалізації працює одна команда. Це запорука успішного і правильного втілення всіх задумів автора дизайн-проекту. Ми реалізуємо свої інтер’єри з точністю до 99%.

Підберіть СТИЛЬ, МЕБЛІ І ДИЗАЙНЕРА ПІД ВАШІ ЗАВДАННЯ І БЮДЖЕТ:

Дізнайтеся вартість розробки дизайн-проекту інтер’єру або повного ремонту під ключ. Підберіть ідеального дизайнера з команди Сімертія3 D.