Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533
FAQ

Відповіді
на часто заданi питання:

Ми не ілюстратори, ми – технологи. Ми створили технологію, за якою будь-який наш дизайнер проектує відмінний дизайн, а в створених інтер’єрах було приємно перебувати в будь-якому місті. Документуємо і вигострюємо робочий процес, ведемо проекти в CRM і постійно покращуємо виробництво. Ви будете впевнені в результаті. Працюємо під ключ, ідеально підходимо для сімей і ділових людей.

Щоб творити для вас, залишаючись в рамках реальності (іноді балансуючи на грані :)), ми беремо на роботу сильних досвідчених фахівців з вищою освітою і досвідом в будівництві. Ми навчаємо дизайнерів і архітекторів через вебінари і перевіряємо по чекліст, щоб давати гідне творче рішення. Керівник проектів стежить за термінами і відповідає за своєчасну здачу всіх етапів проекту. Сам проект перевіряє будівельний технагляд, провідний дизайнер і арт-директор, щоб гарантувати можливість реалізувати.

Знаємо відповідь на будь-яке питання по дизайну і будівництві. Ми реалізували вже понад 674 проектів з 2010 року, і на будь-який ваш виникає питання по дизайну або будівництва у нас вже є готова відповідь з досвіду. Розбираємося в вентиляції, освітлення і в технології «розумного будинку», використовуємо безпечні матеріали. Ми як досвідчені лікарі, готові вислухати ваші побажання і проблеми, підказати і направити вас на правильне рішення. Успішний дизайнерський ремонт – це завжди спільна праця дизайнера і замовника.

Щоб у вас було ще більше вільного часу, ми допрацювали процес: все записуємо в CRM, і дані не втрачаються, графік погоджень підлаштовується під ваc, і на зустрічах вирішуємо всі питання. А ще, для прискорення процесу, збираємо реальні матеріали від постачальників, і привозимо їх туди, де вам зручно їх узгодити.

Руйнуємо міф, що ремонт не можна закінчити. Перші креслення – вже через тиждень. Готовий проект – через 1-2 місяці, готовий затишний інтер’єр – вже через 2-6 місяців

Гарантія – рік на дизайн проект і два роки на ремонтно-оздоблювальні роботи. Якщо протягом року виявиться допущена нами помилка, наприклад, в процесі будівництва знайшли приховані комунікації, які були в тих. паспорті, але ми їх не врахували на кресленнях, то студія все виправить за свій рахунок і без будь-яких питань. Гарантія зафіксована в офіційному договорі.

Наші перевірені будівельники завжди на зв’язку: вони працюють в одному офісі з нами і надсилають щоденні фото звіти про хід ремонту в iCloud. Ми готові надати успішні проекти з рівними кутами і рекомендації замовників. По кожному проекту ведеться свій графік будівництва, ми самі нагадаємо, коли і що потрібно купити. Працюємо по всій території України, успішно ведемо віддалені проекти.

Ваші гроші витрачаються з розумом. Матеріали закуповуються без зайвих залишків, завдяки детальному проекту, а будівельники не допускають помилок, які потрібно переробляти за ваш рахунок. Плюс, детальний кошторис наших будівельників не росте в процесі, а зафіксована в договорі.

Підберіть СТИЛЬ, МЕБЛІ І ДИЗАЙНЕРА ПІД ВАШІ ЗАВДАННЯ І БЮДЖЕТ:

Дізнайтеся вартість розробки дизайн-проекту інтер’єру або повного ремонту під ключ. Підберіть ідеального дизайнера з команди Сімертія3 D.