Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533
ПІДБІР МАТЕРІАЛІВ

Підбір матеріалів - складний і важливий етап розробки дизайн-проекту

Дизайнеры компании Симетрия 3D осуществляют профессиональный подбор мебели, оборудования и отделочных материалов для квартир, коттеджей, офисов, коммерческих помещений. Наша компания имеет эксклюзивные договоры с ведущими отечественными и зарубежными производителями. Мы знаем, как получить максимум качества и экономии даже при самом ограниченном бюджете. Услуга подбора материалов — это точный расчет и консультация по свойствам материалов, выгодные цены, выезд вместе с клиентом в магазины.

Підбір матеріалів, обладнання та меблів здійснюється в процесі створення дизайну інтер'єру та входить в його вартість.

Про компанію
ПЕРЕВАГИ

Переваги підбору з дизайнером

Надамо декількох варіантів під будь-які запити. Можна вибирати матеріали самим. Але якщо доручити це завдання дизайнеру, він, маючи власні бази перевірених постачальників і виробників, в короткі терміни підбере кілька варіантів зразків, які будуть ідеально задовольняти вимогам до бажаного результату за ціною і якістю. Вам залишиться лише вибрати остаточний варіант.

Забезпечимо професійний підхід і оперативну реакцію. Дизайнер в силу специфіки своєї діяльності завжди в курсі новинок і модних тенденцій. Він прекрасно зорієнтує вас в потрібних для вашого інтер'єру матеріалах, про які ви могли навіть не чути.

Гарантуємо рішення, перевірені досвідом. Ще одна перевага дизайнера - база зразків і вже реалізовані проекти. Іноді клієнт озвучує потреба, лише смутно представляючи, що конкретно хоче отримати в результаті. Дизайнер за допомогою наочних прикладів допоможе сформулювати переваги і підібрати конкретний перелік матеріалів для здійснення проекту.

Попередимо про можливі проблеми. Споживачі зазвичай орієнтуються на візуальні якості матеріалу і базові характеристики, випускаючи з виду масу нюансів, наприклад, як «веде» себе матеріал під час укладання і при експлуатації. Дизайнер на основі свого досвіду може порадити кращий варіант.

Допоможемо визначити стильові уподобання. Дизайнер допоможе підібрати найбільш стилістично виправдані, функціональні, що задовольняють за всіма параметрами об'єкти, що становлять гармонійний інтер'єр.

ПІДБІР

Дизайнер допоможе з підбором

Чистових матеріалів

Сантехнічного обладнання

Фурнітури (віконної, дверної, меблевої)

Вікон та дверей

Електротехнічного та світлового обладнання

Кухні та кухонного обладнання

Предметів меблів

Текстилю (штор, покривал та ін.)

Предметів декору

Та багато чого іншого ...

ВАРТІСТЬ

Дизайн інтер'єру: вартість послуг

Дизайн інтер’єру розробляється у вигляді дизайн-проекту. У нашій компанії повний дизайн-проект включає ескізний і робочий проекти. Термін реалізації залежить в основному від тісноти співпраці з замовником, наскільки швидко і успішно він стверджує проект на різних етапах роботи, а також від швидкості погоджень підбору матеріалів, техніки та інших рішень.

Термін реалізації дизайн-проекту - 30-50 днів

Детальніше ціни

Фіксовані терміни проектування.

Фіксовані ціни проектування

Підбір матеріалів, обладнання та меблів для кожного проекту в повному обсязі

Можливість повернення грошей, витрачених на проектування

Гарантований чудовий результат ремонтних робіт

Підберіть СТИЛЬ, МЕБЛІ І ДИЗАЙНЕРА ПІД ВАШІ ЗАВДАННЯ І БЮДЖЕТ:

Дізнайтеся вартість розробки дизайн-проекту інтер’єру або повного ремонту під ключ. Підберіть ідеального дизайнера з команди Сімертія3 D.