click fraud detection

Квартира в стилі Контемпорарі в ЖК “Rybalsky” 64 кв. м.

дизайн квартири київ

Представляємо Вашій увазі дизайн-проєкт в ЖК “Rybalsky”. Цей інтер’єр розбавлений теплим жовтим кольором, що нагадує про щасливу осінь.
Вітальня – це серце домашнього вогнища, місце для радості та посмішок, розділених з близькими та коханими.
Ми цінуємо наших клієнтів і прагнемо зробити їхній будинок теплим та затишним, створюючи для них функціональні та ергономічні простори.
Невеликі вкраплення в інтер’єрі чорного, такі як рами для картин, світильники, ніжки у диванів, крісел, журнальних столиків, текстура на килимі дозволяють зібрати композицію в цілісний об’єм. Чорний підкреслює форму та створює чіткий силует. Якщо уважно подивитися на кадри проекту, можна помітити подетальне застосування чорного.
Кухня невелика, тому було вирішено поєднати її з вітальнею, але при цьому зберегти зонування за допомогою дзеркальної перегородки. Дзеркало оформлене у вигляді вікна і створює відчуття розширення простору.
⠀Підвіконня виконано за висотою стільниці, оброблене каменем і використовується, як додаткова робоча поверхня, яка ніколи не буває зайвою! Радіатор естетично захований за декоративною решіткою, яка пофарбована в колір фасадів кухні, створюючи цілісний об’єм нижніх шафок кухні.
У спальні нам вдалося об’єднати в одному приміщенні так багато важливих функцій! А саме: зону міні-кабінету для замовника, гардеробну та затишний туалетний столик для замовниці. Через гардеробну прямий зв’язок з особистою ванною.
Для спальні продумано два варіанти планувальних рішень. У майбутньому замість дитячого ліжечка поміститься туалетний стіл, для якого вже будуть передбачені розетки.

click fraud detection