Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтер’єру котеджу в с. Ходосівка. 160 кв. м.

Дизайн інтер’єру будинку, площею 160 м2, розроблений у поєднанні світлих стін у теплому відтінку з темними елементами дерева, меблів та великою кількістю прихованих ЛЕД-підсвіток. Така концепція основних кімнат додала інтер’єру індивідуальності і дуже сподобалася Замовникам. Для декорування стін використали спінові панелі витягнутої прямокутної форми в сірому мармурі з підсвічуванням по периметру. Збалансувала інтер’єр – світла підлога та більш нейтральний колір розлогого дивана, крісла та стільців за обіднім столом зі світло-сірою стільницею. Доповнює картину цікавої форми підвіс над обідньою зоною. Сама кухня – теж відповідає концепції та поєднує в собі світлий та темний відтінки сірого кольору, не привертаючи багато уваги до себе.
Господарська спальня виконана у темних відтінках. Велика дерев’яна панель у головах ліжка з підсвічуванням і подібним відтінком підлоги, дуже ефектно виглядає в інтер’єрі. Легкі підвісні тумби роблять інтер’єр легше, просторішим. Допомагає їм напівпрозорий гардероб із підсвічуванням та системою зберігання речей.
Дитяча спальня розроблена для дівчинки в райдужно-рожевих відтінках, кімната для маленької принцеси.
Привертає увагу санвузол у цікавому поєднанні сірого мармуру, теплого дерева, місцевого освітлення та стабілізованого моху. Виглядає дуже красиво!
Завершує політ фантазії дизайнера цілком практичний і нейтральний у відтінках коридор зі сходами у світлому мармурі та вертикальними вбудованими світловими лініями у стіні.
Проект вийшов неординарний та дуже атмосферний.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти