Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтер’єру котеджу в сучасному стилі у с. Підгірці 234 кв. м.

Дизайн інтер’єру котеджу, площею 234 кв. розроблений у сучасному стилі для сім’ї із трьох осіб. На першому поверсі розташований басейн з окремими душовою та санвузлом, виходом на терасу. Оригінальний концепт цього приміщення переносить нас у райський куточок, де можна розслабитися та поплавати, просто відпочити від суєти у кріслі-коконі. Натуральні мотиви в інтер’єрі додають реалістичності та налаштовують на хвилю відпочинку.
Вітальня привертає увагу смарагдовими нотками в меблях, затишним каміном та панорамним видом у двосвітлому просторі. Таке рішення наповнює будинок повітрям, робить його простори, імітуючи високе небо над головою. Сходи також зробили максимально легкими зі скляною огорожею, щоби нічого не тиснуло на господарів житла.
Кухня вийшла функціональна із ретельно захованими аксесуарами. Фасади підвісних шаф виконані у рельєфній формі та віддзеркалили відтінок з меблів. На стіні біля обіднього столу на 6 персон ми передбачили дуже актуальний зараз розпис стін.
Господарська спальня виконана в натуральних відтінках дерева темної палітри. Це місце для відпочинку та розслаблення.
Дитяча кімната спочатку планувалася у двох рівнях, оскільки донька хотіла щось на кшталт невеликого горища над ліжком. Але конструктивна частина будинку внесла поправку до цього концепту. Компромісом стала гойдалка – кокон, містка шафа та зручне місце для навчання.
Цей проект у реалізації. Згодом з радістю поділимося результатами роботи.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти