Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтер’єру квартири в ЖК “Республіка” 81 кв.м.

Простий, і в одночас, вишуканий дизайн інтер’єру квартири для сім’ї з п’яти чоловік в ЖК Республіка. Наш замовник – знавець в сфері деревини, її обробки, тому в інтер’єрі не обійшлось без цього чудового природного матеріалу. Щоб квартира видавалася просторою, наші дизайнери вибрали спокійну палітру кольорів в поєднанні з світлими відтінками теплої деревини. Значного контрасту Замовники не хотіли, тому інтер’р вийшов дуже спокійним і стильним. 

Було велике бажання Замовниці спроектувати острів або барну стійку та зонувати приміщення. На жаль, технічні можливості не дозволили зручно користуватися островом, але барну стійку з чудовим видом з панорамного вікна все ж реалізували в нашому проекті. 

Крім того, в кухні-вітальні зручно влаштувалася зона відпочинку в виді розлогого дивана, а також обідня зона. Меблі використали теж світлі, з нотками легкого бежу, безмежно гарною стіновою панеллю зі світлого дерева. Такого ж відтінку і стіл та стільці обідньої зони і фасади кухні.

Основна концепція знайшла відображення і в ванних кімнатах, коридорі та хозяйській спальні. Вибивається з єдиної гармонії стилю лише смілива і багата кольорами дитяча кімната. 

 Чудовий проект для дружньої родини. Ремонт уже розпочато!

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти