Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтер’єру квартири в ЖК “Набережний” 47 кв. м.

Чим менша площа квартири – тим світліша вона має бути. Це головне твердження при розробці концепції дизайну інтер’єру квартири, площею 47 м2 в м. Біла Церква. Світлі відтінки бежевого на стінах, меблях, шторах. Все допомагає розширити простір, зробити його невагомим, перетікаючим з однієї кімнати в іншу. Це нам вдалося, завдяки скляним напівпрозорим перетинкам, які відділяють спальну кімнату. При необхідності, можна закрити шторку і отримати повністю ізольований простір для відпочинку.

Щоб інтер’єр не здавався монотонним, контури перетинок, ніжки стільців, ручки дверей, частини люстр і БРА, ніжки столів запроектували в чорному кольорі для контрасту. Крім того, техніка кухні теж темна і контрастна. Підвіс над обідньою зоною поєднується зі столами та іншими освітлювальними приладами округлої форми по всій квартирі і придає комфорту простору.

Спальня відповідає основному концепту -світла, легка зі стандартним набором меблів.
Дуже ніжний і гарний вийшов санвузол. Біла сантехніка, білі ручки на душевій, світла плитка під мармур, досить вмістка шафа на всю висоту кімнати теж з білими фасадами, підвісний унітаз та тумба – все це робить кімнату невагомою. Завершує задум дизайнера практичний коридор з системою зберігання речей у шафах до стелі. Навіть балкон зробили додатковим місцем для релаксу та читання. Чудовий проєкт для тендітної дівчини.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти