Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтер’єру квартири в ЖК “Володимирський” 111 кв. м.

Чудовий і світлий проект дизайну, площею 111 м2 в серці столиці розроблений для молодої родини без дітей. Інтер’єр легкий, цікавий, в світлих тонах з акцентами ніжно-зеленого кольору. По стилістиці – це мікс сучасного стилю з класикою. Класичні стіни з молдінгами, притаманні класиці стелі ефектно поєднуються з направленим освітленням, підвісами та точковими світильниками. Кухня і вітальня об’єднані між собою, але є чітке зонування простору – кухня, вітальня та обідня зона.

Дуже зручний диван, в якому можливо розчинитися, має чудовий вид на камін, обрамлений мармуром, який продовжується на стіні з великим телевізором. Для підтримання теми мармуру, біля дивану розташована панель видовженої прямокутної форми з підсвічуванням по периметру з аналогічного матеріалу.

Кухня лаконічна, переважно з закритими шафами для мінімізації накопичення пилу. Підлога- білий мармур з темними прожилками, на протидію стільниці з чорного мармуру з білими прожилками.

Дві ванні кімнати передбачувано оздоблені плиткою з мармуру з темними вкрапленнями та поєднанням в одному варіанті з контрастним чорним кольором, а в іншому -з золотом. Замовники довго не могли вирішити який варіант їм більше подобається, тому залишили обидві ідеї в різних санвузлах.

Коридор в квартирі найближчий до класики. Молдінги, світлі тони, непримітні, але дуже вмісні шафи. Але елемент птаха в польоті трішки плутає стилі. До речі, птахи завітали також на стіну спальні і зручно розмістилися на м’якій стіновій панелі з оксамиту. Тема птахів дуже близька власникам житла, тому дизайнер вніс її в концепцію інтер’єру. Також до спальні приєднується гардеробна кімната з ретельно спланованою системою зберігання речей.

Більш простий дизайн в гостьовій кімнаті, але він повністю відповідає основній атмосфері житла. В майбутньому дана кімната планує бути дитячою. Але всьому свій час.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти