Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Будинок в стилі Еклектика в с. Крюківщина, 180 кв.м

Розробка дизайну даного проекту почалася з побудованих зовнішніх стін та даху будинку. Нами були проведені заміри ще до оздоблювальних робіт.
Концепція даного інтер’єру побудована на контрасті – світлі, практично білі відтінки стін і фасадів меблів  конкурують з темно-коричневими відтінками дерева та металу, в тандемі з панелями на радіаторах і фальш-балками на стелі котеджу.
Сходи на другий поверх виконано в брутальному темному дереві з елементами металу та ідеально поєднуються з кольором балок на стелі. Врівноважує інтер’єр достатньо світлі стіни з оригінальним панно за диваном, а також наявність прямих і косих молдингів. Бра у вигляді смолоскипів, люстри з металом і склом надають інтер’єру замкового стилю.
У вітальні розташувався затишний камін оброблений натуральним каменем. Порушують гармонію замкового стилю зручний і розлогий світлий диван з кріслом, в якому можна комфортно “потонути”.
Господарська спальня виконана в більш пастельних тонах, але шоколадно-коричневі балки на стелі зберігаються.
Дитяча кімната значно відрізняється від загального інтер’єру будинку, виконана в більш сучасному стилі. Тут присутні елементи в світло-сірих відтінках з контрастною темною підлогою і вкрапленням життєрадісного жовтого відтінку.
Ванна кімната підтримує основну стилістику і відповідає замковому стилю. Представлена ​​в темних сіро-коричневих кольорах з дизайнерською рушникосушкою і зістаренной лійкою в душовій кабіні, дзеркалом в бронзі. Даний дизайн інтер’єру різко відрізняються від всіх інших, його розробляли з індивідуальним підходом до характеру і побажанням Господарів.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти