Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтер’єру квартири в сучасному світилі в “ЖК Маnhattan City” 153 м2

Чудовий, виразний, індивідуальний проект дизайну інтер’єру квартири в ЖК Маnhattan city для сім’ї з п’яти чоловік, таких різних і яскравих. На першій зустрічі нам було зовсім не зрозуміло в який бік ми будемо рухатися, бо кожному подобається щось своє.  І ці вподобайки не складалися в концепцію однієї, хоч і досить великої, квартири. Зелений, рожевий, сірий, білий і золото – треба було зміксувати гармонійний інтер’єр в сучасному стилі. Але ми професіонали, тому все вийшло!

Кухня виконана в світлих тонах з ледь відчутним відливом сірого на фасадах, підлога в білому мармурі. Біля вітражного вікна утворилася обідня зона на 6 персон з оливковими стільцями-кріслами на золотих ніжках і підвісом-люстрою в золоті. Щоб додати рожевого в простір кухні-вітальні, ми поставили вазу з рожевими квітами та пудрового відтінку подушечки на диван. Це вже третя зона – зона відпочинку. 

Стіни виконані в світлих тонах, тому підсвітки вирішили робити теплого кольору. Таке рішення додавало затишку. Гарна картина, кофейні штори та біокамін теж гармонійно виглядали на загальному фоні. А щоб інтер’єр був зовсім домашнім, додали квітів у горщиках. 

Зі спальнями було вже простіше. Хлопчики обрали 3Д шпалери з літачком, двоярусне ліжко і вкраплення чисто чоловічого синього відтінку. 

У спальні дівчинки дизайнер згадала дитинство і дала волю своїй внутрішній дівчинці. Рожеве ліжечко з вушками, пухнастий стільчик, знов таки золото і мармурова столешня на тумбі під телевізором, розкішна люстра – дівчина задоволена на всі 100 відсотків. 

Хозяйська спальня розкішна. Велике ліжко в світлому оксамиті, царська люстра, дуже практичні шафи, туалетний столик з великим дзеркалом і милим пуфом. А на балконі – маленький робочий кабінет.

 Гостьова спальня більш скромна. Санвузли теж підкорилися загальній концепції, світлі тони, мармур, золота сантехніка, білі з сірим меблі. 

Ми отримали масу задоволення при  роботі над цим проектом. А найбільша нагорода для нас – щаслива посмішка наших Замовників!

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти