Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтерʼєру квартири в ЖК “Кришталеві джерела” 41 м2

Дизайн інтер’єру квартири в ніжних і благородних, теплих відтінках коричневої палітри з вкрапленням натуральної деревини – дуже актуальний на даний момент. Дизайн розроблений для невеликої родини з двох чоловік та чотирилапого друга. Кухня об’єдналася з вітальнею у єдиний комфортний простір.

Кольорова гама гармонійно розтеклася не тільки у цих приміщеннях, але коридор, спальню та ванну кімнату теж накрила своєю хвилею. Відстежуються ніжний теплий відтінок деревини в меблях та в паркеті на підлозі. Мʼякі меблі підібрані на декілька тонів світліші, щоб не обтяжувати візуальне сприйняття єдиного простору житла. Квартира оснащена достатньою кількість освітлювальних приладів. Це і трекові та точкові світильники, БРА, світлодіодні підсвітки. Замовники просили створити досить освітлений простір, але з теплим відтінком, щоб оселя вигдялада максимально домашньою.

Обідній стіл круглої форми на чотири особи дозволить приймати гостей. Навіть невеликий кабінет для роботи вдалося зробити на приєднаному балконі.

Ванна розроблена у стриманому стилі, біла мармурова стільниця гармонує з білосніжною сантехнікою. Стіни і меблі виконані в спокійних тонах.

Дана квартира досить монохромна, але виглядає дуже вишукано і в той самий час просто. Саме таку задачу поставили перед нами власики квартири. Гарна робота!

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти