Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтер’єру котеджу в стилі модерн у с. Крюківщина 111кв. м.

Світлий та виразний дизайн житлового будинку, площею 111 м2 розроблений у сучасній Класиці з елементами Скандинавії. Будинок для молодої пари без дітей. Основну частину першого поверху займає простір кухні, вітальні та їдальні в еркері. Поєднання теплого бежевого з плиткою під мармур чудово підтримують вкраплення золота на люстрах та БРА. Геометричний малюнок на підлозі перегукується з формами освітлення, декором та кольором столових стільців. Виразність простору надає бордовий диван і в такому ж кольорі кухонні стільці навколо акуратного острова. Шафи з вітринами та теплою ЛЕД-підсвіткою посилюють атмосферу затишку житла. На другий поверх ведуть  легкі та прозорі дерев’яні сходи.

Спальня господарів частково нагадує оранжерею з місцем для сну та відпочинку. Різноманіття  зелені у вазонах – це прохання господарки житла. Але таке неординарне рішення спальні не позбавляє її шафи та місць для зберігання у вигляді відкритих полиць в узголів’ї  ліжка.

У будинку передбачено два санвузли на першому та другому поверхах. Вони стандартно обладнані душовими за скляними перегородками, сушками для рушників і виконані в світлому та темному мармурі з елементами текстури дерева.

Друга спальня тимчасово обладнана під кабінет зі столом на два робочих місця, розкладним диваном для гостей. Будинок невеликий, але наповнений світлом та зеленню.

 

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти