Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтер’єру квартири в ЖК “Діброва Парк” 62 кв. м.

Цей яскравий та соковитий проект квартири в стилі Сучасної  Класики, площею 62 м2, розроблений для молодої сім’ї. За основу взяли контрастне поєднання світлих тонів із багатогранністю коричневої палітри . Починаючи з плитки і легких ноток теплого коричневого, меблів в актуальному коньячному відтінку і до більш насиченогоу відтінку вхідної групи та прилягаючої до неї стіни, шторах – проглядається любов до цієї кольорової  гами.

 Щоб інтер’єр не здавався монотонним, застосували кілька акцентів у вигляді фрески на стіні за диваном з актуальним малюнком пір’я, обідню зону прикрасили яскравою кольоровою картиною. Стіни вітальні  виконані в світлих тонах з класичним атрибутом -молдингами по периметру.

Вхідна частина квартири отримала симетричну тумбу з круглим дзеркалом, БРА  з двох сторін і коньячні пуфи. Тему симетрії підтримала спальня. Стіну- узголів’я комфортного, великого ліжка було задумано розділити молдингами на дві рівні частини. Ну і, звичайно, симетричні БРА і невеликі круглі столики замість приліжкових тумбочок. Доповнила гармонію велика вмісна шафа за тонованим склом і з теплою ЛЕД-підсвіткою по центру. 

Квартира обладнана двома санвузлами, один із яких служить як туалет, а інший – ванна кімната. Вони також підтримали загальний концепт квартири на контрасті світлого та коричневого кольорів. Дизайн вийшов  дуже живий, з нотками осені в інтер’єрі.Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти