Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Котедж в стилі Контемпорарі в КГ Pleyada Club 115 кв.м

Дизайн інтер’єр котеджу в стилі Контемпорарі в котеджному містечку «Pleyada club» був розроблений нашими дизайнерами на «одному диханні». Приємна оку колірна гамма даного дизайну в теплих бежево-коричневих тонах з елементами світлого дерева пройшла паралеллю крізь весь інтер’єр будинку. Великі вітражні вікна в котеджі продиктували нам розташування меблів.

Куток в вітальні задекорували під двосторонній камін з тонованим склом і розташованою поруч шафою для зберігання дров. Надбудову над каміном оформили в білому мармурі, який локанічно поєднується зі стільницею барной стійки і кухонним фартухом. Підтримали тему мармуру, цікавої форми бра, у вигляді розкритої мушлі з перлиною. Додає спрямованого освітлення підвіс у вигляді павутинки  над барною стійкою.

Обідній стіл круглої форми з стільцями-кріслами і нависаючий над ним торшером розташували в світлому еркері. У їдальні стіни пофарбували в більш насичений коричневий колір і розташували, цікавої форми відкриті дерев’яні полиці для зберігання книг і різних потрібних дрібничок. Спальні в даному котеджі значно відрізняються одна від одної і виконані в коричневому і смарагдовому тонах. Кожна з них має своє вітражне вікно з виходом на загальну терасу.

Ванна світла з мармуровою підлогою і дерев’яними елементами, приправлена ​​цікавою конфігурацією бра в золоті і розкішним душовим простором.

Интерьер коттеджа в стиле Контемпорари в коттеджном городке «Pleyada club» был разработан нашими дизайнерами на «одном дыхании». Приятная глазу цветовая гамма данного дизайна в теплых  бежево-коричневых тонах с элементами светлого дерева прошла нитью через весь интерьер дома. Большие витражные окна в доме продиктовали нам расположение мебели.

Угол в гостиной задекорировали под двухсторонний камин с тонированным стеклом и расположенным рядом шкафом для хранения дров. Надстройку над камином оформили в белом мраморе, который перекликается со столешницей барной стойки и кухонным фартуком. Поддержали тему мрамора интересной формы бра в виде раскрытой ракушки с жемчужиной. Добавляет направленного освещения подвес в виде паутины из проводов и бочонков на конце над барной стойкой.

Обеденный стол круглой формы со стульями- креслами и нависающим над ним торшером расположили в светлом эркере.  В столовой зоне стены покрасили в более насыщенный коричневый цвет и расположили интересной формы открытые деревянные полки для хранения книг и разных нужных безделушек. Спальни в данном коттедже сильно отличаются одна от другой и  выполнены в коричневом и белом тонах. Каждая из них имеет своё витражное окно с выходом на общую террасу.

Ванная светлая с мраморным полом и деревянными элементами, приправленная интересной конфигурации бра в золоте и роскошным душевым пространством.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти