Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Квартира в стилі Лофт в ЖК “Лебединий” 64 кв.м

Дизайн інтер’єру квартири в ЖК “Лебединий” розроблена для холостого хлопця в сучасному стилі з елементами Лофт. В даному інтер’єрі переважає тепла кольорова гамма, яку забезпечує велика кількість дерев’яних елементів. Стінові панелі з масиву дерева, різних діаметрів рейки змінюють лофтові бетонні стіни в декоративній штукатурці. У вітальні знайшлося місце і для такої бажаної Замовником цегляної кладки в сірих відтінках.
Кухня, вітальня і їдальня з’єднані в єдиний простір. Для поділу функціональних зон квартири нашими дизайнерами були запропоновані легкі перегородки з дерев’яних рейок. Їх ми застосували в вітальні та коридорі. Замовник хотів мінімум стін, максимум простору. Зонування виконано і на стелі кухні-вітальні у вигляді різних форм і індивідуальності освітлення кожної із зон. Вбудовані смугові світильники, треки з направленим освітленням в формі квадрата над обідньою зоною, ЛЕД-підсвічуванням в теплих тонах.
Спальня витримана в  стилістиці Лофт. Декоративна штукатурка і паркетна дошка на стіні в поєднанні з багатокутниками з металу-підвісами і ЛЕД-підсвічуванням доповнили смачний ансамбль цієї кімнати.
Господар квартири часто працює вдома, тому ми передбачили робоче місце в спальні і, як запасний варіант, на балконі в зоні релаксу. До речі, балкон вийшов світлим і просторим. Тут, навіть, втиснулася невелика барна стійка зі стільцями з металевих конструкцій з дерев’яною стільницею і аналогічними стільцями. Проект вийшов дуже красивим і атмосферним. Нам було дуже приємно слухати в свою сторону “супер” від господаря квартири.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти