Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Квартира в сучасному стилі в ЖК Венеція 107 м2

Дана квартира в сучасному стилі площею 107 м2 розроблена в світлих тонах. Акцентом вітальні наші дизайнери зробили диван в синьому кольорі та контрастний килим на підлозі. Підтримали поезію кольору сині стільці, трішки темнішого відтінку фасади кухні в поєднанні з білими.

Вітальня з кухнею розділені тонованою розсувною системою з чорним профілем, яка ізолю приміщення один від одного, при бажанні. Одну зі стін вітальні ми прикрасили фотошпалерами у вигляді чорно-білих хвойних гілочок. Крім того, вдалося влаштувати невелику зону релаксу з двома кріслами і круглим столиком, а також робоче місце біля вікна. Освітлення, відповідно, розділене на зони та чудово освітлюють кожну з них.

У спальні акцентна стіна в сіро-синьому кольорі. Ліжко, підлогове покриття та двері максимально наближені по кольору дерева. У такому ж стилі, як ліжко, ми встановили тумбу у ванній з ефектом зістаренних меблів. Другий санвузол спроектовано в чорно-білому кольорі з душ. кабіною, відокремленою прозорою розсувною системою. А тема гірчичних подушок по всій квартирі підтримана в дитячій кімнаті жовтими зайцями і ліхтариками. Цікавий дизайн для прекрасної молодої сім’ї.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти