Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Квартира в сучасному стилі в ЖК “Зелений Острів 2” 98 кв.м

До нас звернулася молода сім’я з дитиною щоб ми допомогли створити інтер’єр квартири в ЖК Зелений острів 2 площею 98 метрів квадратних. Хлопцям подобався Сучасний стиль з його відтінками сірого і текстурами дерева, а також світлі елементи інтер’єру. Все це вдалося нам інтегрувати в дизайн даної квартири. Вона отримала темно-сірі елементи меблів, дерев’яні фасади, зручний і розлогий сірий диван, стінові панелі з різними текстурами і рельєфами дерева.

Плитка на підлозі в коридорі і кухні-вітальні перегукується з паркетною дошкою спалень і реалізована у вигляді довгих плашок з текстурою дерева і наявністю сучків. Квартира також відрізняється мінімальної зоною кухні, так як господиня мало готує вдома, їжу вони замовляють з ресторанів.

Сім’я подбала про чистоту повітря в квартирі і влаштували канальну систему вентиляції. А також спроектували багатоступеневу очистку води.Ванна кімната виконана в більш теплих тонах, але концепцію всієї квартири в сіро-біло-дерев’яних відтінках підтримує повністю.

Акцентної стала стіна за ванною з яскравим принтом в чорно-білому кольорі.
Дитяча кімната вийшла ніжною і функціональної з фотошпалерами у вигляді милих рельєфів гір. Цікава люстра, підвіски, прапорці, дитяча меблі-надають кімнаті особливої ​​атмосфери. На думку клієнтів ми впоралися на ура!

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти