Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Квартира в Сучасному стилі з елементами Лофт в ЖК “Телескоп” 84 кв.м

Стильний дизайн квартири в ЖК “Телескоп” площею 84 м2 розроблений в стилі Лофт для молодої сім’ї з двох чоловік. Господарі квартири прийшли з чітким розумінням того, що вони хочуть жити в Лофті. Після знайомства і опису побажань в технічному завданні, Зомовники прислали велику кількість картинок, які включали в себе елементи бетону, різноманітні стелі з комунікаціями та іншими атрибутами брутального Лофт.

Маючи досвід і розуміння таких людей, ми спробували реалізувати основні ідеї, але при цьому пом’якшити стилістику, зробити її затишною і комфортною для життя. Квартира все-таки отримала бетонні стелі з профілями і лофтовим освітленням, декоративну штукатурку “під бетон” в вітальні та спальні, систему канальної вентиляції, спрямовані трекові світильники в чорному кольорі. Інтер’єр розбавили світлими стінами, сірий у всьому змішали з кольором дерева в елементах меблів. Застосували два кольори плитки для підлоги, одна з яких сірого кольору з текстурою, а друга вже більш теплого відтінку дерева.

Акцентною вийшла спальна кімната, в якій плитка більш теплого відтінку, з підлоги перебралася на видову стіну за ліжком. Щоб картинка була більш ніжною нами були запропоновані підвіси з 2 сторін від ліжка. Вони додали вишуканості кімнаті. На бічній стіні від ліжка передбачили декоративну штукатурку “під бетон”.
Складно було розібратися з дизайном дитячої кімнати, так як вона робилася на перспективу.

Наші дизайнери запропонували застосувати нейтральні кольори, які підійдуть і хлопчикові, і дівчинці. Стандартно дитяча розробляється для дитини-школяра, це більш практичний варіант. Меблі розставляються спочатку для малюка, а потім вже замінюються для більш дорослої дитини. Але всі електровиводи створюються на основі планувального рішення для  дитини-школяра.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти