Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Дизайн інтер’єру таунхаусу у КМ “Щаслива вулиця” 143 кв. м.

Дуже цікавий та красивий інтер’єр вийшов у таунхаусі 143 м2. Побажанням господарів було максимально розширити простір, наповнити вітальню повітрям. Світлі стіни, напівпрозорі люстри та велика кількість світла допомогли нам зробити вітальню практично невагомою. Приглушений сірий і світле дерево чудово вписалися в інтер’єр. А насичена зелень у горщиках та декорі прикрасила монохромний ансамбль приміщення.
У кімнаті сина одну стіну зробили акцентною у теплому коричневому кольорі, зламавши стереотипи щодо кольорової гами дитячої. Крім того, приміщення розділили дерев’яною перегородкою на три функціональні зони – зона сну, відпочинку, навчання. А ще, міні спортивний куточок із шведською стінкою. Хлопчик був в захваті і активно допомагав нам у підборі меблів.
Гостьова спальня світла з декоративною штукатуркою за ліжком, цікавими чорними підвісами. Батьківська кімната відрізняється теплими тонами, шоколадно-коричневим м’яким узголів’ям та теплою ЛЕД-підсвіткою. Кімната розташована на мансарді. Ванна кімната і санвузол теж мають скіс у покрівлі, що надає особливої атмосфери інтер’єру.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти