Логотип Симетрія
Замовити дзвінок
ПН - ПТ з 10:00 до 18:00
Київ, пр-т Голосіївський, 70, офіс 533

Як спланувати свою нову кухню? Думки дизайнера

Для багатьох з нас кухня є центром дому, часто центром сімейного життя та спілкування. Чудовий дизайн може підняти ці простори, щоб зробити приготування їжі радістю, покращити функціональність та комунікабельність. Однак зрозумійте це неправильно, і є ймовірність, що ви застрягнете з наслідками надовго (в середньому, більшість з нас переробляють нашу кухню лише кожні 10-15 років, а деякі чекають ще довше).

Робочий трикутник

Традиційно кухонні ергономістки пропонують створити трикутник, де ми можемо легко переміщатися між плитою, холодильником і мийкою – трьома ключовими робочими станціями на будь-якій кухні.

Крім основ трикутника, думайте категоріями створення різних зон «завдань». Якщо ви шукаєте нові ідеї дизайну домашньої кухні, ви можете спланувати, наприклад, зону підготовки, зону прийому їжі та зону зберігання продуктів. Деякі кухонні острови оснащені різними матеріалами для стільниці для розмежування зон підготовки та прийому їжі.

Найголовніше, подумайте, як ви живете своїм повсякденним життям, які речі вас дратують, а без чого ви не можете жити. Наприклад, якщо ви кавовий ботанік, ви захочете визначити пріоритетне місце для своєї еспресо-машини, а десь поблизу зберігати зерна та чашки. Якщо ви любите випічку, вистоювання або зігрівання шухляди можуть бути важливими.

Рішення для зберігання даних

Щоб стільниці не захаращувалися, подумайте про встановлення робочої станції за дверцятами шафи, де ви можете заховати чайник, тостер та інші гаджети, такі як кухня, яку ми спроектували, на фото. Багато сучасних обладнаних кухонь мають комору, яка забезпечує будинок для харчових пакетів і спецій. Глибокі висувні висувні ящики для корпусу, сковорідок і тарілок є сучасною необхідністю.

Розгляньте шафи від підлоги до стелі, щоб максимізувати кожен дюйм, і складні дверцята. Щоб зберегти відчуття простору, навісні шафи зі скляними фасадами допомагають відкрити речі – і ідеально підходять для демонстрації красивого скляного посуду та посуду. Аналогічним чином, шафи, які, здається, плавають над підлогою, можуть зупинити речі, які відчувають себе занадто тісними або переповненими.

Думайте як про дрібні деталі, так і про великі. Внутрішнє розташування ваших шаф матиме велике значення для того, наскільки організовано ви себе почуваєте. У наші дні є багато геніальних рішень. Стелажі для спецій, роздільники полиць і вставки в ящики зупиняють панування хаосу і означають, що все має своє правильне місце. Ви можете включити проріз для обробних дощок або лотків для духовки, вбудовану стійку для вина або інші індивідуальні штрихи, які трохи полегшують життя. Знову ж таки, зосередьтеся на власному способі життя і потребах вашого будинку.

Ключ до сучасного дизайну кухонного острова

Сучасний кухонний острів – це чудовий спосіб максимізувати робочий простір та природний роздільник у багатофункціональній кухні-їдальні.

Перш за все, ви захочете правильно визначити свої розміри. Як правило, вам знадобиться 100 см або більше «зони оформлення» навколо кожної сторони вашого острова, щоб ви не «тасувалися» навколо нього. Уникайте розташування ящиків і дверей так, щоб вони відкривалися назустріч один одному.

Загалом, розумно йти якомога більше, інакше ваш острів може в кінцевому підсумку виглядати загубленим. Більшість з них мають довжину не менше двох метрів, часто набагато більше – занадто малі, і це може бути просто непрактично.

Великий острів від Boffi Kitchens демонструє розумні рішення для зберігання, а також створює великий соціальний центр для приготування їжі. Острів в цій місткій кухні отримує його в самий раз. Він підходить за розміром кімнати, пропонуючи простір для варильної поверхні, а також багато практичної стільниці.

При плануванні острова очевидні питання включають: чи буде він використовуватися як бар для сніданку, місце для приготування та миття, або все це? Чи буде в ньому встановлена раковина або варильна поверхня, і якщо так, то де буде знаходитися витяжка – і чи є місце для включення посудомийної машини?

Вибір індукційної варильної панелі, яка знаходиться на одному рівні з робочою поверхнею, і мийка під лічильником допоможуть зберегти речі гладкими та ненав’язливими. Існує цілий ряд постачальників побутової техніки, які відповідають будь-якому бюджету. Якщо ви глибоко вкладені в свій час приготування їжі або просто шукаєте найкраще на ринку, ви можете розглянути Sub-Zero Wolf, або Gaggenau – альтернативу середнього класу, але все ж надзвичайно хорошої якості, такі бренди, як Bosch, Neff або Siemens. Можливо, ви захочете вибрати антикварну обробку крана і раковину дворецького, для нотки сільського шику, що додає характеру – вся справа у вашому особистому стилі.

Не забудьте подумати про свій загальний запуск шаф. Остання тенденція в Симетрія 3D полягає в тому, що кухні повністю відмовляються від навісних шаф (якщо дозволяє простір) для більш розслабленої, відкритої, менш «кухонної» атмосфери і, можливо, додають полицю для демонстрації деяких декоративних предметів.

Не забудьте розглянути вид з обідньої зони. Ви, мабуть, не хочете дивитися на купи миття, поки відпочиваєте за вечерею з друзями. Розсувні двері на замовлення можна використовувати для відділення вітальні або обідньої зони від кухні. На нашому проекті в Мейда Вейл, Західний Лондон, ми зробили дерев’яні двері, зображені на фото, які можна витягнути зі стіни, щоб закрити вітальню.

Яке планування для вашого нового дизайну кухні?

Кухні в останні роки пішли далі: це вже не просто простори, присвячені приготуванню їжі та пранню, а сімейні центри для обіду, спілкування, навіть дітей, які виконують домашнє завдання.

Планування відповідно пішло далі, і кухні відкритого планування стали нормою у великих будинках. Ваше загальне планування багато в чому буде залежати від форми і розміру вашої кімнати, а також від таких факторів, як розташування вікон. Подумайте про потік – як ви будете переміщатися по простору. Чи буде це безпечно для дітей? Чи перекриє ваш острів природний шлях до вашого саду? Чи зможуть діти дістати напій з холодильника, не потрапляючи під ноги шеф-кухаря будинку?

Якщо ваша кухня має незграбну форму, професійний дизайнер інтер’єру зможе допомогти вам максимально використати її та придумати рішення, які ви, ймовірно, не розглядали. Працюючи з клієнтом, мені подобається мати дерев’яний макет правильних розмірів для острівних і кухонних шаф, щоб ви могли обійти їх і відчути простір, перш ніж прийняти рішення про остаточне планування.

Використовуючи просту дерев’яну раму, я спланував розташування кухонного острова в будинку, який ми відремонтували у Фулхемі, південно-західний Лондон, дивіться зображення. Простір був тісним, оскільки кухня була не дуже широкою, вона працювала за 2D-планом, але я хотів відчути, як це рухатися по простору, перш ніж ми підтвердили остаточну глибину острова та відстань від стільниць, тому ми висміяли рамку. Це корисна вправа, і запевнив мого клієнта, що макет спрацює.

Класичні планування кухні

Галерея: Зазвичай це має два паралельні банки блоків з доріжкою посередині – часто це варіант за замовчуванням у тонких приміщеннях та невеликих квартирах. Якщо у вас вузька кухня-камбуз, шукайте розумні рішення, такі як піч Neff Slide &; Hide – вона має розумні «зникаючі» двері, які не виступають у кімнату.

П-подібні: Це може бути фантастичним способом максимізувати стільницю та шафи вздовж трьох сусідніх стін, особливо якщо простір досить обмежений – типовий U включає блоки та раковину, що працює під вікном.

Г-подібні: Класичний, універсальний дизайн: L може бути знахідкою в меншій квартирі, наприклад, але також може бути включений з островом у більшому просторі.

Не забудьте подумати про свій загальний запуск шаф. Остання тенденція в Симетрія 3D – простір дозволяє нам для кухонь повністю відмовитися від навісних шаф для більш спокійної, відкритої, менш «кухонної» атмосфери, можливо, додати полицю для демонстрації деяких особливих декоративних предметів.

Кухонні шафи в стилі шейкера

Шейкерні шафи – це подарунок, який продовжує дарувати. Їх класичний сільський стиль може здаватися більш традиційним або більш сучасним, відповідно до обробки та обладнання, яке ви вибираєте – ручки можуть додати шикарну, сучасну деталь, яка також надзвичайно практична.

Якщо ви віддаєте перевагу більш сучасному вигляду, вибирайте прості двері з механізмами натискання, щоб все було просто.

Кухні на замовлення

Ваш вибір тут, ймовірно, буде багато в чому залежати від бюджету. Але кухні на замовлення варті додаткових витрат. Наявність шаф ручної роботи означає, що ви зможете включити незвичайні розміри та переконатися, що у вас немає проміжків дивної форми, які потрібно заповнити в кінці серії шаф. Якісні матеріали також мають більше шансів протриматися дистанцію.

Ваша кухня – це не тільки стильні дверцята шаф. Вибір правильних тушок також має велике значення. Розглянемо, як вони будуть виглядати не тільки при зачиненні дверей, але і при їх відкритті. Якщо у вас є бюджет, варто подумати про трохи більш розкішний вигляд і відчуття. Прекрасний інтер’єр з масиву дерева, наприклад, дійсно випромінює відчуття розкоші.

Також не бійтеся плутати речі. Наприклад, якщо ваш бюджет обмежений, ви можете вибрати дешевші готові тушки для нижчих одиниць, для побутової техніки, такої як холодильник, посудомийна машина та духовка. Тоді ви можете отримати індивідуальні блоки, виготовлені для верхніх шаф, щоб створити відчуття дорожчої кухні.

Вибір колірних схем для кухонь

Колір – важливе рішення на будь-якій кухні. Білі або блідо-сірі одиниці – це класичний вигляд, який не буде зустрічатися і але збереже речі легкими та піднімаючими. Якщо ваш простір світлий і світлий, ви можете відчувати себе досить впевнено, щоб вибрати темніші відтінки. Кольори, пофарбовані в мат, такі як «Маленький зелений, французький сірий», зараз поза часом і особливо популярні на кухнях.

Якщо темний відтінок скрізь трохи занадто сміливий на ваш смак. Ідея про те, що потрібно, щоб все було однорідним і відповідним, більше не в моді. Ця чудова кухня має світлі, світлі блоки по краях, але острів пофарбований у сучасний сірий колір, щоб зберегти речі заземленими та додати стильний, сучасний край.

Думайте про майбутнє. Кухня з ручним розписом є розумним вибором з кількох причин – тепер вона буде виглядати красиво, але також означає, що ви можете легко змінювати кольори шафи, коли змінюється мода, і надавати речам освіження, коли речі починають виглядати втомленими.

Правильна стільниця

Значна частина зовнішнього вигляду вашої кухні буде залежати від вибору стільниці. Мармур – класичний, розкішний варіант. Він термостійкий, гігієнічний і ніколи не буде зустрічатися. Якщо це не в межах бюджету, щоб мати його скрізь, подумайте про те, щоб просто встановити його на своєму острові для елегантної заяви. Мармур світлого кольору, такий як каррара, більш доступний і популярний.

Однак пам’ятайте, що мармур підходить не всім – це натуральний матеріал, який може легко забарвитися від розливів масла, соку або вина, тому його потрібно буде запечатати. Також він може легко подряпати, сколюватися і тріскатися, тому слід дотримуватися особливої обережності. Однак завдяки своєму природному походженню, кожні пару років його можна полірувати, щоб мінімізувати будь-які попередні подряпини.

Якщо ви шукаєте практичну, надміцну альтернативу, є багато чудових композитних каменів – до них відносяться композит Silestone, Caesarstone та Neolith.

Кварц Bianco Eclipsia, як видно на стільниці, яку ми встановили на проекті розширення кухні у Фулхемі, на фото. Для стільниці біля раковини і бризок ми використовували arenastone (venato bianco) – який складається з кременистого кварцу і спеціальної смоли.

Кориан – ще один популярний вибір стільниці. Це штучний матеріал з акрилового полімеру, який є надміцним, стильним, стійким до подряпин та плям – і може бути відлитий у раковини для безшовного ефекту.

Кухонні заставки – зробіть їх особливістю

Не просто автоматично тягніться до простих білих плиток. Заставка може стати чудовою особливістю на вашій кухні, додавши індивідуальності та нотку розкоші. Ці елегантні плитки з візерунком ялинки на нашому проекті в Мейда Вейл, Західний Лондон, на фото, додають тонку деталь, яка дійсно оживляє кухню. Чудова приглушена, бліда квартова стільниця контрастує з антикварним латунним краном Перрена і Роу.

Ви можете створити вражаючий ефект, використовуючи дзеркало як заставку. Копчене дзеркало елегантне і позачасове, додаючи глибини і ілюзії додаткового простору. Кольорове скло робить ще один чудовий заставок з низьким рівнем обслуговування. Зростаюча тенденція продовжує вашу роботувгору по стіні як заставка, для простого, бездоганного вигляду. Це може навіть включати полицю для демонстрації декоративних предметів та зберігання предметів першої необхідності. Бризки не повинні бути фантазійними. Якщо бюджет є проблемою, шукайте просту, міцну фарбу для яєчної шкаралупи, що протирається. Однак уникайте емульсії на кухнях, оскільки це буде важче підтримувати в чистоті.

Освітлення стелі кухні

І останнє, але не менш важливе: освітлення є життєво важливим компонентом будь-якої дизайнерської кухні. Пам’ятайте, що ви будете користуватися кухнею вночі та під час темної зими, а також при яскравому денному світлі. Подумайте про настрій, а також практичність, щоб на вашій кухні було приємно тусуватися в будь-який час – гра з ефектами освітлення може дійсно змінити відчуття вашого простору.

Тут, у Симетрія 3D, ми створюємо цілі плани освітлення, щоб створити ідеальний настрій для розваг та функціональності. Однак ми також співпрацюємо зі спеціалізованими дизайнерами освітлення. Абсолютними перфекціоністами в цьому секторі є John Cullen Lighting, з достатніми варіаціями для будь-якого настрою і красиво тонкою фурнітурою. Пробіг з двох-трьох підвісок з промисловим шиком над островом став основним продуктом сучасного стилю не просто так – він додає характеру і пропонує практичне освітлення. Інші варіанти освітлення варіюються від втоплених місць до світлодіодів під шафою.

Як правило, тримайте точкові світильники принаймні на відстані 30 мм від ваших настінних блоків. Якщо у вас є кухонні гарнітури, які дотягуються до стелі, переконайтеся, що двері відкриваються, не заважаючи світлу – легка помилка. Не забудьте поставити світло на варіацію схем. Це означає, що ви можете швидко створювати різні настрої; Наприклад, вам може знадобитися більш тьмяне світло, коли гості приходять на вечерю, і прожектори, щоб виділити певні предмети.

Пройдіть тест за 1 хвилину та
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК

оцінки вартості Вашого Дизайн проекту

Наші
Контакти